O nás

Společnost Allvet působí na trhu od roku 1993 a za tu řádku let jsme okusili mnohá odvětví, která nám ve finále dopomohla zformovat se do pozice předního hráče na poli provozovatelů roadshow a street promotion.

Historie se začala psát ve skromném duchu, a to nenápadným servisem osobních automobilů a zároveň limitovanou výrobou bezpečnostních dveří. Časem jsme se propracovali k autorizovanému servisu nezávislých topení Eberspächer a bezpečnostních zařízení Mul-T-Lock pro osobní i nákladní vozidla.

Počátkem roku 1996 jsme dostali příležitost provádět kompletní servis nákladních vozidel Volvo a Mercedes pro přední nápojové společnosti Coca-Cola a Pepsi. Tuto spolupráci jsme časem rozšířili o autorizovanou výrobu a servis amerických hliníkových nástaveb Hackney.

Ten nejvýznamnější zlomový okamžik přišel s rokem 2000, kdy jsme společnosti Coca-Cola pomohli realizovat dnes již legendární projekt „Vánoční kamion Coca-Cola“, který již 16 let navštěvuje velká města nejen v České Republice, ale od roku 2006 také na Slovensku.

Vánočním kamionem Coca-Cola zároveň započala naše vlastní tour na poli roadshow a street promotion. Postupně jsme rozšiřovali flotilu kamionů s modernizovanými variantami nejrůzněji upravitelných návěsů, díky čemuž jsme zaujali přední světové společnosti jako Google, McDonald's, LG, Lenovo, Nissan, Caterpillar, Tullamore a mnoho dalších. Každý rok tedy můžete potkávat naše kamiony ve většině velkých měst nejen u nás, ale i daleko za hranicemi.

Další příležitostí, kde je možné spatřit naše originální Promotion trucky, jsou letní hudební festivaly, které mají v české kotlině mimořádně úspěšnou tradici, a to včetně těch největších, jakými jsou například Rock for People, Open Air Festival, Sázavafest, Jam Rock, Benátská noc, Masters of Rock, Votvírák a mnoho dalších. Celkovou atmosféru festivalů tak dotváří naše Promotion trucky coby hudební stage či stylový bar s posezením. Roku 2006 jsme se tak stali nedílnou součástí letních prázdnin.

Naše aktivity neustále rozšiřujeme a daří se nám objevovat nové příležitosti pro realizaci dalších projektů. My všichni, kteří jsme součástí firmy Allvet, věříme, že dokážeme proměnit i ty nejnáročnější sny ve skutečnost.